IT OTÁZKY


A: Co je MS Office?
Q: Microsoft Office je kancelářský balík od americké firmy Microsoft, existující ve verzích pro Microsoft Windows, Mac OS a Mac OS X.

A: Jaké aplikace může obsahovat kancelářský balík Office?
Q: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace

A: Co je to Word?
Q: Microsoft Word je textový procesor od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to Excel?
Q: Microsoft Word je tabulkový procesor od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to PowerPoint?
Q: Microsoft Word je nástroj na tvorbu prezentací od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to OneNote?
Q: Microsoft OneNote je program pro vytváření poznámek od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to Outlook?
Q: Microsoft Outlook je e-mailový a groupwarový klient od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to Publisher?
Q: Microsoft Publisher je textový a grafický editor od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to Access?
Q: Microsoft Access je nástroj na správu relaÄních databází od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to InfoPath?
Q: Microsoft InfoPath je nástroj na vytváření formulářů od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.

A: Co je to Communicator?
Q: Microsoft Communicator je nástroj umožňující komunikaci mezi uživateli od firmy Microsoft, který je souÄástí kancelářského balíku Microsoft Office.https://italia-farmacia.to/